Odkryj Swój Potencjał na Kreatywnych Warsztatach z Tektury dla Kobiet Glamour

Witaj w świecie wyjątkowej sztuki tworzenia! Projekt Tektura serdecznie zaprasza wszystkie Boskie Kobiety ceniące piękno, elegancję w życiu codziennym na jedyne w swoim rodzaju KREATYWNE WARSZTATY PLASTYCZNE, gdzie tektura staje się wyjątkowym materiałem do ekspresji i kreacji.

Jeśli odczuwasz zmęczenie i frustrację codziennością, żyjesz wciąż bardziej dla innych a zapominasz o sobie. Możesz przeżywasz kryzys w relacji czy rodzinie, już dziś zapraszam Cię na chwilę oderwania się od codzienności i poświęcenia czasu tylko dla siebie.

O Projekcie Tektura:

Projekt Tektura to nie tylko warsztaty plastyczne, to także misja stwarzania DOBRA przez promowanie dobrych wartości, budowanie zdrowych relacji i kreatywne prace manualne z tekturą. Specjalnie przygotowana przestrzeń warsztatowa i szczególnie dobrany kompletny zestaw narzędzi i materiałów plastycznych potrzebnych do wykonania PROJEKTU ORGANIZERA NA KOSMETYKI DO MAKIJAŻU stworzony jest po to, aby dać kobietom możliwość odkrycia swojego ukrytego potencjału oraz przeżycia chwili odprężenia w towarzystwie podobnie myślących kobiet. To też szansa na piękny, wspólny, kobiecy czas i budujące rozmowy przy kawie lub herbacie.

Co otrzymasz w ramach KREATYWNYCH WARSZTATÓW DLA KOBIET GLAMOUR:

Na warsztatach z Projektem Tektura możesz:

  • Odkryć Swoje Ukryte Talenty: Pozwól swojej wyobraźni rozkwitnąć, eksperymentując z tekturą i tworząc unikatowy PROJEKT ORGANIZERA NA KOSMETYKI DO MAKIJAŻU według swojego pomysłu pod okiem osoby prowadzącej warsztaty.

  • Znaleźć Wsparcie i Wspólnotę: W naszej przestrzeni warsztatowej spotkasz inne kobiety o podobnych wartościach i doświadczeniach. To doskonała okazja, aby zawrzeć nowe znajomości i czerpać wsparcie.

  • Odpocząć od Rutyny Codzienności: Zanurz się w relaksującej atmosferze warsztatów i pozwól sobie na chwilę oderwania się od rutyny i codziennych obowiązków.

  • Kompletny zestaw narzędzi i artykułów plastycznych do wykonania projektu na warsztatach i pamiątkowe kobiece nożyczki na własność, by w przyszłości wspólnie z Projektem Tektura realizować kolejne, kreatywne PROJEKTY dostępne jedynie dla uczestników KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURY na kanale You Tube. 

  • Kawa, herbata, woda mineralna

Misja Projektu Tektura:

Misją Projektu Tektura jest nie tylko promowanie kreatywności, ale także stwarzanie przestrzeni, w której kobiety mogą znaleźć wsparcie, inspirację i DOBRO. Chciałabym, aby warsztaty były miejscem, gdzie każda uczestniczka może odnaleźć swoją siłę i odkryć swój prawdziwy potencjał, jako jedynej, wyjątkowej, bardzo wartościowej Boskiej Kobiety.

Dołącz do Projektu Tektura i odkryj swoją wyjątkowość i unikatowość w trakcie trwania KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURĄ DLA KOBIET GLAMOUR. To zaproszenie do odważnego kroku, by zadbać również o siebie i odkryć nowe możliwości. To zaproszenie do zmiany, która może być szansą na następne ku szczęśliwemu, spełnionemu życiu. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do naszej wspólnoty kreatywnych BOSKICH KOBIET.

Razem tworzymy DOBRO i inspirujemy się nawzajem. 

Niebawem podam termin i miejsce, gdzie odbędą się KREATYWNE WARSZTATY DLA KOBIERT GLAMOUR.

Jak zapisać się na warsztaty?

Aby zapisać się na KREATYWNE WARSZTATY DLA KOBIET GLAMOUR:

1. skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.  W odpowiedzi otrzymasz emaila z potwierdzeniem zgłoszenia i danymi do przelewu.

2. Wpłać zaliczkę za rezerwację miejsca na KREATYWNYCH WARSZTATACH DLA KOBIET GLAMOUR. Wcześniejsze zapisy są wymagane ze względu na to, iż pracujemy w kameralnych grupach. 

NOWOŚĆ!

Dla uczestniczek I edycji Kreatywnych Warsztatów dla Kobiet GLAMOUR
NAJNOWSZY TUTORIAL:
"Jak zrobić kwiaty z tektury?"

Kwiaty z platonek

Wszystkie uczestniczki KREATYWNYCH WARSZTATÓW DLA KOBIET GLAMOUR otrzymają dostęp do TUTORIAL: „Jak zrobić kwiaty z tektury?”

Sklepik

W trakcie trwania KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURY DLA KOBIET GLAMOUR będzie możliwość zakupu pamiątkowych ORYGINALNYCH PROJEKTÓW Z TEKTURY – PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ, brak możliwości płatności kartą. 

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko oraz wiek (dotyczy dzieci) uczestników KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURY

MOBILNE WARSZTATY DLA KOBIET – Projekt Tektura jest gotowy dostosować się do Państwa potrzeb i może zorganizować KREATYWNE WARSZTATY DLA KOBIET w wybranym miejscu na terenie Polski. Indywidualna wycena warsztatów: kontakt@projekttektura.pl