Wesprzyj Projekt Tektura, stwarzaj DOBRO – Misja Projektu Tektura

Projekt Tektura stwarza DOBRO. Również wspiera i popiera DOBRE inicjatywy. Z miłości do pasji tworzy ORYGINALNE PROJEKTY na bazie tektury oraz dzieli się tym DOBREM z innymi, min. organizując RODZINNE KREATYWNE WARSZTATY Z TEKTURY i KREATYWNE WARSZTATY DLA KOBIET. W ofercie Projektu Tektura znajdziecie płatne oraz bezpłatne KREATYWNE WARSZTATY Z TEKTURY.

Ty również możesz przyłączyć się do Projektu Tektura i wspólnie ze mną pomnażać DOBRO.

Zastanawiasz się jak?

Między innymi:
– udostępniając na profilach w mediach społecznościowych informacje o inicjatywach Projektu Tektura i RODZINNYCH KREATYWNYCH WARSZTATACH Z TEKTURY;

– przekazywać w swoim środowisku informacje o działalności i ofercie Projektu Tektura;

– zapraszać Projekt Tektura do udziału w wydarzeniach plenerowych, piknikach i festynach w swojej okolicy;

– możesz również wesprzeć Projekt Tektura udostępniając przestrzeń warsztatową na przeprowadzenie warsztatów;

– przekazać artykuły plastyczne (kredki, kleje, brokaty, art. dekoracyjne itp.) do wykorzystania na warsztatach;

– wspierać w cyklicznych zbiórkach na www.zrzutka.pl  tutaj

– nabywać „cegiełki”, czyli GOTOWE PROJEKTY ORGANIZERÓW z których środki w całości przeznaczam na zakup art. plastycznych (pasteli, brokatów, kleju itp.) potrzebnych do organizacji bezpłatnych KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURY na wzór tych, które miały miejsce w miniony weekend na terenie Parafii Świętego Józefa przy ul. Liściastej w Łodzi z okazji X Lecia Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw w Łodzi. 

Zapraszam Cię również do wsparcia finansowego inicjatywy organizowania BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW DLA DZIECI, gdyż radość i satysfakcja dzieci biorących udział w tej formie warsztatów jak również ze wspólnych spędzonych na zabawie chwil z rodzicami jest bezcenna. Swoim choćby niewielkim wsparciem przekazanym na zrzutkę (może przekazaniem dziesięciny) pomożesz mi kontynuować DOBRO płynące z takiej formy warsztatów. Ze swojej strony daję czas, zaangażowanie, kreatywne pomysły jednak Projekt Tektura prowadzę w ramach dodatkowej działalności nierejestrowanej, nie jest on moim źródłem dochodu a formą misji i dzielenia się DOBREM z innymi, dlatego też nie jestem w stanie sama dłużej finansować z pracy na etacie niezbędnych kosztów do prowadzenia tego rodzaju bezpłatnych warsztatów.

WESPRZYJ PROJEKT TEKTURA, STWARZAJ DOBRO – kliknij i przejdź do https://zrzutka.pl/n35gad

https://zrzutka.pl/n35gad

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *