RODZINNE ANIELSKIE WARSZTATY Z TEKTURĄ DLA DZIECI! - II edycja

Czy marzysz o wspólnym czasie spędzonym z Twoim dzieckiem, pełnym kreatywności i radości? Projekt Tektura ma dla Was idealne rozwiązanie! Zapraszamy na  II edycję RODZINNYCH ANIELSKICH WARSZTATÓW Z TEKTURĄ DLA DZIECI, gdzie razem z dzieckiem w wieku od 6 do 10 lat będziecie mieli okazję stworzyć PROJEKT WŁASNEGO ANIOŁA STRÓŻA z tektury i różnorodnych artykułów plastycznych.

O Projekcie Tektura:

Projekt Tektura to więcej niż tylko warsztaty twórcze – to okazja do budowania silnych więzi między dzieckiem a rodzicem, promowania zdrowych, rodzinnych wartości oraz tworzenia pięknych wspomnień. Warsztaty mają na celu nie tylko rozwijanie kreatywności, ale także umacnianie rodzinnych relacji i wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa w myśl słów „Posyłam Anioła przed Tobą”.

Co Oferujemy:

Podczas naszych RODZINNYCH ANIELSKICH WARSZTATÓW Z TEKTURĄ dzieci i rodzice:

  • Będą Tworzyć Razem: Wspólnie z dzieckiem będziecie mieli okazję eksperymentować z różnymi materiałami, takimi jak min. kolorowa bibuła, waciki kosmetyczne, kleje z brokatem i kolorowe pompony, aby stworzyć projekt unikatowego anioła stróża na wzór przykładowego Anioła Gabriela.  Anielska szafa wypełniona po brzegi kolorowymi materiałami i ozdobami do wykonania szat anielskich już na Was czeka.

  • Budować Relacje: Warsztaty są doskonałą okazją do zacieśniania więzi między rodzicem a dzieckiem poprzez wspólne tworzenie i dzielenie się kreatywnymi pomysłami.

  • Promować Zdrowe Wartości: Przez wspólną zabawę z rodzicem i opowiadanie historii z życia aniołów będziemy budować poczucie bezpieczeństwa u dzieci.

  • Kompletny zastaw przyborów i artykułów plastycznych do zrealizowania projektu w trakcie trwania warsztatów.

Zapisz się na II edycję RODZINNYCH ANIELSKICH WARSZTATÓW Z TEKTURĄ DLA DZIECI już teraz i stwórzcie razem niezapomniane wspomnienia! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z rejestracją!  Termin i miejsce niebawem na stronie.

 

Dołączcie do Projektu Tektura i odkryjcie DOBRO ze wspólnego tworzenia i pięknych chwil spędzonych razem.

Jak zapisać się na warsztaty?

Aby zapisać się na RODZINNE ANIELSKIE WARSZTATY DLA DZIECI:

1. wyślij zgłoszenie na warsztaty korzystając z formularza kontaktowego podając imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię, nazwisko rodzica oraz numer telefonu. W odpowiedzi otrzymasz emaila z potwierdzeniem zgłoszenia i danymi do przelewu.

2. Wpłać zaliczkę za rezerwację miejsca na RODZINNYCH KREATYWNYCH WARSZTATACH DLA DZIECI. Wcześniejsze zapisy są wymagane ze względu na to, iż pracujemy w kameralnych grupach.

Sklepik

W trakcie trwania RODZINNYCH KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURY DLA DZIECI będzie możliwość zakupu pamiątkowych ORYGINALNYCH PROJEKTÓW Z TEKTURY – PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ, brak możliwości płatności kartą.  

Formularz kontaktowy:

imię i nazwisko oraz wiek (dotyczy dzieci) uczestników KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURY

FOTOGALERIA z poprzednich edycji Rodzinnych Kreatywnych Warsztatów dla dzieci

I edycja RODZINNE ANIELSKIE WARSZTATY Z TEKTURĄ DLA DZIECI

ANIELSKIE WARSZTATY W PLENERZE z restauracją Tubajka z okazji Dnia Dziecka w Łodzi

I edycja RODZINNE KREATYWNE WARSZTATY Z TEKTURĄ – KOLOROWE MOTYLE

I edycja RODZINNE KREATYWNE WARSZTATY Z TEKTURĄ – KOLOROWE ZWIERZĄTKA