https://zrzutka.pl/n35gad

Wesprzyj Projekt Tektura, stwarzaj DOBRO.

Projekt Tektura stwarza DOBRO i popiera dobre inicjatywy. Działa na rzecz kobiet i rodzin.

 

Jednym z głównych działań Projektu Tektura jest organizacja i prowadzenie RODZINNYCH KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURĄ, które mają na celu integrowanie rodzin, budowanie zdrowych relacji poprzez promowanie wartości chrześcijańskich, wspólne tworzenie projektów oraz rozwijanie kreatywności u ich uczestników. Poprzez rodzinne Kreatywnie Warsztaty z Tektury dzieci mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne, uczyć się jak pobudzać kreatywność i wyobraźnię tworząc nowe projekty z rzeczy dostępnych wokół nas, a jednocześnie spędzać dobry, wspólny czas na zabawie z rodzicami, którego dziś tak mało w naszej codzienności.

 

Aby dalej móc organizować bezpłatne Rodzinne Kreatywne Warsztaty dla Dzieci zapraszam do wsparcia finansowego tego DOBRA, gdyż radość i satysfakcja dzieci biorących udział w tej formie warsztatów jak również ze wspólnych spędzonych na zabawie chwil z rodzicami jest bezcenna. Swoim choćby niewielkim wsparciem przekazanym na niniejszą zrzutkę (może przekazaniem dziesięciny) pomożecie mi Państwo kontynuować DOBRO płynące z takiej formy bezpłatnych Kreatywnych Warsztatów z Tektury dla Dzieci.

Ze swojej strony daję czas, zaangażowanie, kreatywne pomysły jednak Projekt Tektura prowadzę w ramach dodatkowej działalności nierejestrowanej poza pracą na etacie, nie jest on moim źródłem dochodu a jedynie formą misji i dzielenia się DOBREM z innymi, dlatego też nie jestem w stanie sama dłużej finansować z własnej kieszeni NIEZBĘDNYCH KOSZTÓW ART. PLASTYCZNYCH potrzebnych do przeprowadzenia bezpłatnych warsztatów.

 

Dzięki Państwa wsparciu Projekt Tektura będzie mógł kontynuować organizację warsztatów oraz poszerzać zakres działań, aby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój uczestników Kreatywnych Warsztatów Projektu Tektura.

 

Wesprzyj Projekt Tektura i wspólnie stwarzajmy DOBRO 🙂 Wierzę, że każdy człowiek jest zdolny do DOBRA. Dziękuję Ci za okazane zrozumienie i hojne serce.

<div style=”position: relative; width: 100%; height: 400px; overflow: hidden;”><iframe style=”position: absolute; top:0; left: 0; bottom: 0; right: 0; width: 100%; height: 100%;” src=”https://zrzutka.pl/n35gad/widget/13″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe></div>

WESPRZYJ PROJEKT TEKTURA, STWARZAJ DOBRO. WEJDŹ NA https://zrzutka.pl/n35gad lub KLIKNIJ TU:

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *