O trwałości PROJEKTÒW ORGANIZERÒW, PUDEŁEK i PUDEŁECZEK


Kilka razy spotkałam się z pytaniem czy projekty z tektury są trwałe? To papier przecież..

Aby rozwiać obawy napiszę, iż wszystkie PROJEKTY Z TEKTURY szczegòlnie ORGANIZERY, PUDEŁKA i PUDEŁECZKA, KUBECZKI czy DESECZKI Z PRZESŁANIEM LITERKOWYM są utwardzane i lakierowane według mojej tajnej, opracowanej i wciąż udoskonalanej technice, dzięki której nabierają trwałości, elastyczności, odporności na upadki czy otarcia, dzięki czemu w zupełności nadają się do normalnego użytkowania.
Dla potwierdzenia napiszę, iż w ciągłym użyciu od kilku miesięcy mam PROJEKTY ORGANIZERÒW i PUDEŁEK, które wciąż wyglądają jak nowe.

Dla niedowiarków zapytam.. Znacie Państwo meble z tektury? Jeśli nie, polecam poszukać przykładów w sieci… 😉 Na meblach z tektury można siedzieć.. spać… przy stolikach popijać kawę z przyjaciółmi .. Tekturowe, praktyczne stoliki, lampy, fotele czy sofy są w wyposażeniu wielu nowoczesnych, eleganckich salonów i pomieszczeń firmowych. Tektura to bardzo wdzięczny półprodukt do wytwarzania przedmiotów codziennego użytku, a cała tajemnica tkwi w prawidłowej obróbce 🙂

Obecnie pracuję nad techniką zabezpieczenia PROJEKTÒW przed czynnikami atmosferycznymi, by mogły być używane również na zewnątrz.

www.projekttektura.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *