Projekt Tektura z cyklu: PUDŁA PUDEŁKA PUDEŁECZKA – STYLIZOWANE PUDEŁKO NA KAŻDĄ OKAZJĘ – zŁóż zamówienie

Potrzebujesz praktycznego i eleganckiego pudełka na kosmetyki czy swoje bibeloty?

Chcesz zachęcić dziecko do utrzymania porządku w jego rzeczach i brakuje Ci atrakcyjnych pojemników na drobiazgi, klocki i inne dziecięce skarby?

Szukasz oryginalnego i unikatowego prezentu dla bliskiej Ci osoby?

Projekt Tektura już dziś wychodzi na przeciw Twoim potrzebom i specjalnie dla Ciebie wykona PROJEKT PUDEŁKA zgodnie z Twoimi wskazówkami, jego przeznaczeniem, w ulubionych kolorach, by pasował do wystroju wnętrza salonu, sypialni, dziecięcego pokoju czy biura.

A może dysponujesz ulubionym tekturowym pudełkiem z dobrej tektury, które wielkością idealnie wpasowuje się w wymiar półki czy szafki?

Projekt Tektura może dokonać jego STYLIZACJI zgodnie ze wskazówkami, dzięki czemu łatwiej zapanujesz nad porządkiem i drobiazgami w domu, jednocześnie ubogacając pomieszczenie oryginalnym przedmiotem.

Pudełka wykonane przez Projekt Tektura nadają nietuzinkowego charakteru przestrzeni, cieszą oko i sprawiają radość użytkownikom.

Są trwałe, solidne i jedyne w swoim rodzaju na rynku polskim.

przykładowy PROJEKT TURKUSOWEGO GWIAZDKOWEGO PUDEŁKA

przykładowy PROJEKT TURKUSOWEGO LITERKOWEGO PUDEŁKA

Każdy PROJEKT PUDEŁKA stylizowany jest do potrzeb i gustów przyszłego użytkownika. Dziecięce PROJEKTY ubogacanie są ukochanymi przez dzieci cekinami czy brokatami w zależności od potrzeb.

Zamówienia pod numerem 605 350 030

Niebawem w ofercie gotowe PROJEKTY STYLIZOWANYCH PUDEŁEK do zakupu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *